Coaching

Świadomy trening umiejętności i rozwoju osobistego lub zawodowego - coaching – to metoda indywidualnej i zespołowej pracy pozwalająca na wzmacnianie kompetencji, osiąganie ważnych życiowych celów, budowaniu odwagi i większej pewności siebie, łatwiejsze podejmowanie decyzji oraz rozwój i zmianę na lepsze w dowolnej dziedzinie życia.

Profesjonalny coaching to proces, który opiera się na zrozumieniu potrzeb klienta, nawiązaniu relacji coachingowej, określeniu aktualnej sytuacji życiowej lub zawodowej oraz nazwaniu pożądanych efektów, empatycznym wsparciu i osiąganiu zamierzonych rezultatów.

Coaching online i stacjonarnie.

Coaching to proces określony w czasie, trzymający się schematu, bazujący na kreatywnych narzędziach i jasnych metodach, pracujący w oparciu o możliwy do zwymiarowania i precyzyjny cel.

sprawdź ofertę coachingu:

Uważność w pracy z klientami

W pracy z klientami w unikalny sposób łączę doświadczenie biznesowe, różnorodne wykształcenie, skuteczne metody coachingu, praktykę uważności, wiedzę psychologiczną oraz narzędzia terapeutyczne po to, żeby zapewnić klientom najlepsze wsparcie w pracy z wykorzystaniem ich potencjału i zasobów. Wierzę w siłę coachingu jako intensywnego treningu bazującego na równorzędnym zaangażowaniu coacha i klienta.

Coaching jest pozytywny, koncentruje się na zasobach, a nie na brakach. Daleki jest od przesady i manipulacji, trzyma się zasad i konkretnych rozwiązań. Pomiary i weryfikacja dokonywane są na kilku etapach procesu. W rzeczywistości coaching to intensywna praca w dążeniu do celu.

Jako coach dążę to tego, żeby klienci, poza osiąganiem rezultatów, mieli możliwość wglądu w siebie, zyskiwali spójność z  własnymi wartościami oraz zintegrowania się z tym co przeżywają i myślą o sobie. Nazywam to co widzę i słyszę. Zwracam uwagę na przekonania, które często determinują zachowania i reakcje na otoczenie.  

"Początkowo podchodziłem do coachingu dość sceptycznie i jakie było moje zaskoczenie jak przekonałem się, że to działa. Ze spotkania na spotkanie zauważałem u siebie postępy. Dzięki Witkowi uświadomiłem sobie istnienie mechanizmów które bardzo mi przeszkadzały a teraz potrafię sobie z nimi poradzić, a nawet wykorzystać je tak aby to mnie służyły a nie ja im. Każda sesja dużo mi dawała, jak również czas między sesjami i "zadania domowe". Witek prowadził coaching w taki sposób, że każda minuta sesji wnosiła coś ważnego dla mnie i otrzymałem od niego więcej niż mogłem sobie wyobrazić. Zdecydowanie polecam pracę z Witkiem, to naprawdę działa i DUŻO daje."

Mateusz Marzec,

manager bezpieczeństwa

"Jeżeli szukasz profesjonalnego coacha bardzo polecam Ci Witka. Prowadzi on sesje w bardzo przyjaznej atmosferze, zadaje trafne pytania, wykazuje dużą umiejętność budowania zaufania, jest naturalny i serdeczny. Dzięki zaproponowanym przez niego ćwiczeniom miałam szansę spojrzeć na swoje problemy z innej perspektywy. Dzięki Witkowi potrafiłam zmienić swój schemat z “muszę” na "chcę”.

"Po serii spotkań z Witkiem mogę śmiało powiedzieć, że coaching działa :) Zwykle, kiedy mamy problem myślimy, że jego rozwiązanie jest drogą do poprawy naszej sytuacji i nie zdajemy sobie sprawy, że mylimy skutek z przyczyną, bo faktyczne źródło naszych trudności leży gdzie indziej. Tak było w moim przypadku i sesje z Witkiem pozwoliły mi na odkrycie tego, co jest faktyczną przyczyną i stoi na przeszkodzie w realizacji moich zamierzeń, a co rezultatem.  Po każdej sesji miałam poczucie, że odkrywam coś nowego, istotnego i ważnego. Nasze spotkania odbywały się w atmosferze pełnej akceptacji. Dzięki wspólnej pracy z Witkiem w moim zawodowym życiu zaszły duże zmiany, a ja odważyłam się podjąć wyzwania, które wcześniej postrzegałam jako „zbyt trudne”. [....]

Marta, opiekunka

Anna Brechesien,

doradca zawodowy

Klienci

HP_Badge_blue.png
logo-roben-pl.png
hoist_logo_color.png
unnamed.png
logofirmy.webp