top of page
6S1A0537A.jpg

Jak wygląda współpraca?

Rozwój to trening umiejętności, zmiana nawyków, stosowanie nowych działań i zachowań w praktyce, większa świadomość siebie, własnych potrzeb i oczekiwań.

 

W indywidualnej lub zespołowej formie współpracy pomagam zdobywać i wzmacniać umiejętności biznesowe oraz osobiste, osiągać ważne cele i uzyskiwać upragnione i ponadprzeciętne rezultaty.

Korzystam z doświadczenia coachingowego, biznesowego i terapeutycznego, w unikalny sposób łącząc te trzy obszary, tak żeby w każdym przypadku znaleźć najlepszą i najbardziej dopasowaną metodę współpracy, a w razie potrzeby zaproponować narzędzia pochodzące z różnych obszarów pracy rozwojowej.

 

Specjalizuję się w pracy rozwojowej z mężczyznami, zarówno w coachingu jak i psychoterapii.

Coaching uzupełniam metodami terapeutycznymi, jeśli jest taka potrzeba. Psychoterapię proponuję wtedy kiedy coaching jest niewystarczającą metodą wsparcia.

Image by Rishabh Dharmani

Coaching

Pracuję z menedżerami i właścicielami biznesów. Wspieram w rozwoju umiejętności menedżerskich liderów, pomagam w osiąganiu celów biznesowych.

Psychoterapia

W psychoterapii pomagam w radzeniu sobie z trudnymi wzywaniami natury psychicznej, pomagam rozwijać się i podnosić jakość życia oraz relacji.

Image by Joel Fulgencio
Image by Dylan Gillis

Szkolenia

W trakcie szkoleń i warsztatów przekazuję wiedzę i umiejętności, łączę świat biznesu i empatii. Pomagam zespołom wzrastać i budować dobrą atmosferę w pracy.

ManKind

To wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia. Męskie kręgi - to spotkania dla mężczyzn, którzy w życiu potrzebują szczerości i lepszego zrozumienia siebie oraz swojej wrażliwości.

Image by Matheus Ferrero

Niezależnie od wybranej formy współpracy najważniejsze są rezultaty, czyli poprawa jakości życia lub pracy.

6S1A0526A.jpg

Umów się na konsultację

bottom of page