top of page
6S1A0530A.jpg

Szkolenia.
Warsztaty Biznesowe.

Szkolenia dla menedżerów i zespołów. W trakcie szkoleń i warsztatów przekazuję wiedzę i umiejętności, łączę świat biznesu i empatii. Pomagam zespołom wzrastać i budować dobrą atmosferę w pracy.

Stres i emocje
w biznesie

W trakcie szkolenia dowiesz się co to jest stres i jaka jest jego funkcja. Pokażę jak stres wpływa na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne i zdolność do efektywnej pracy. Wyjaśnię co wpływa na nasze emocje i czy możemy je kontrolować oraz co konkretnie robić, żeby efektywnie zarządzać stresem i trudnymi emocjami.

 

Poznasz skuteczne sposoby na radzenie sobie z trudnymi emocjami u pracowników. Dowiesz się również jak utrzymywać wysoki poziom motywacji w warunkach silnego stresu. Poznasz praktyczne metody radzenia sobie ze stresem i trudnymi emocjami.

 

W trakcie szkolenia przybliżę również temat wypalenia zawodowego - rozpoznawanie objawów i przeciwdziałanie.

Będziesz trenował praktyczne umiejętności radzenia sobie ze stresem i emocjami w warunkach zawodowych.

Image by Yogendra Singh
Image by Oleg Laptev

Komunikacja menedżerska

Efektywna komunikacja to jedno z najważniejszych narzędzi w rękach każdego menedżera. Od komunikacji zależy jakość współpracy, delegowanie, atmosfera w firmie, rozwiązywanie konfliktów i motywowanie pracowników.

 

Szkolenie dedykowane dla managerów i właścicieli biznesów, dla których nie jest obojętne to w jaki sposób komunikują się z pracownikami. Dowiesz się jakie są najczęstsze bariery w komunikacji menedżerskiej i jak je przełamywać.

 

Poznasz różne typy osobowości i odpowiednie sposoby komunikacji z nimi. Nauczysz się na czym polega asertywne stawianie granic i oczekiwań, wzmocnisz umiejętności aktywnego słuchania oraz udzielania konstruktywnego feedbacku. Szkolenie w formie treningu, ćwiczeń i części teoretycznej.

Męska wrażliwość - webinar

Wzorce na temat męskości wpływają na jakość życia emocjonalnego mężczyzn. Stereotypowe przekonania na temat tego jaki powinien być facet mogą przyczynić się do niskiego poziomu zadowolenia z życia mężczyzn, szczególnie po przekroczeniu granicy "połowy życia".

 

Sfera emocji została przypisana kobietom, a działanie i rozwiązywanie problemów mężczyznom. Niestety ten podział nie sprzyja ani kobietom, ani mężczyznom. Każdy indywidualnie może podjąć decyzję o przełamaniu tego wzorca i podjąć działania w tym kierunku.

Nadal upatrujemy męskość w sile, zdobywaniu oraz rozwiązywaniu problemów. Chociaż u wielu mężczyzn smutek, bezsilność i lęk pukają coraz głośniej o wyjście na zewnątrz. Bezsilność, złość, smutek czy zwątpienie są tak samo ważne dla zdrowej męskiej psychiki jak radość, pewność siebie, poczucie spełnienia czy satysfakcji.

 

Webinar "Męska wrażliwość" skierowany jest dla mężczyzn i kobiet chcących lepiej zrozumieć męską sferę emocjonalną, zbudowaną w znacznej mierze na stereotypach, ograniczających przekonaniach i sposobie wychowania współczesnych mężczyzn. W trakcie webinaru pokazuję uczestnikom jak wzorce wpływają na zdrowie mentalne mężczyzn i jakie konsekwencje może to mieć w dłuższej perspektywie.

Image by Tyler Nix

Szkolenia menedżerskie online, stacjonarnie we Wrocławiu,
w siedzibie klienta.
Warsztaty rozwojowe. Webinary.

6S1A0526A.jpg

Zapytaj mnie o szkolenia i webinary

bottom of page