top of page

Szkolenia dla menedżerów

Stres i emocje
w biznesie

W trakcie szkolenia dowiesz się co to jest stres i jaka jest jego funkcja.

Pokażę jak stres wpływa na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne i zdolność do efektywnej pracy. Wyjaśnię co wpływa na nasze emocje i czy możemy je kontrolować oraz co konkretnie robić, żeby efektywnie zarządzać stresem i trudnymi emocjami. Poznasz skuteczne sposoby na radzenie sobie z trudnymi emocjami u pracowników. Dowiesz się również jak utrzymywać wysoki poziom motywacji w warunkach silnego stresu. Poznasz praktyczne metody radzenia sobie ze stresem i trudnymi emocjami. W trakcie szkolenia przybliżę również temat wypalenia zawodowego - rozpoznawanie objawów i przeciwdziałanie.

będziesz trenował praktyczne umiejętności radzenia sobie ze stresem i emocjami w warunkach zawodowych.

Image by davisuko

Coachingowy styl zarządzania

 Szkolenie dla menedżerów, którzy chcą wzbogacić swój styl zarządzania o umiejętności i narzędzia coachingowe. Jako coachingowy manager będziesz inspirował i zachęcał ludzi do proaktywnej postawy, będziesz łatwiej wpływał na zaangażowanie i gotowość do brania odpowiedzialności. W trakcie szkolenia dowiesz się jak włączać pracowników w procesy decyzyjne, udzielać feedbacku delegować zadania i budować odpowiedzialność z wykorzystaniem coachingu.  

Komunikacja menedżerska

Efektywna komunikacja to jedno z najważniejszych narzędzi w rękach każdego menedżera. Od komunikacji zależy jakość współpracy, delegowanie, atmosfera w firmie, rozwiązywanie konfliktów i motywowanie pracowników. Szkolenie dedykowane dla managerów i właścicieli biznesów, dla których nie jest obojętne to w jaki sposób komunikują się z pracownikami. Dowiesz się jakie są najczęstsze bariery w komunikacji menedżerskiej i jak je przełamywać. Poznasz różne typy osobowości i odpowiednie sposoby komunikacji z nimi. Nauczysz się na czym polega asertywne stawianie granic i oczekiwań, wzmocnisz umiejętności aktywnego słuchania oraz udzielania konstruktywnego feedbacku. Szkolenie w formie treningu, ćwiczeń i części teoretycznej.

Image by Oleg Laptev

Szkolenia menedżerskie online, stacjonarnie we Wrocławiu,
w siedzibie klienta.
Warsztaty rozwojowe. Webinary.


 

bottom of page