top of page

ManKind.
Męskie Kręgi.
Męskie Relacje.

ManKind męskie kręgi, przestrzeń oparta na szczerości, Wrocław, coaching, Witek Janowski
Image by Tim Marshall

Męskie kręgi.
Męskie rozmowy.
Męskie relacje.

Jeżeli zastanawiasz się co to są męskie kręgi to odpowiedź jest bardzo prosta. To spotkania mężczyzn, którzy chcą szczerze rozmawiać o życiu. Potrzebują odczuwać, doświadczać, chcą swobodnie wyrazić się i dzielić swoimi emocjami, przyjmować i dawać wsparcie. Męskie kręgi mają wspierać wiarę w siebie, siłę, chęć do działania, satysfakcję i radość z życia, ułatwić poznanie siebie, poprzez kontakt z innymi, szczerą rozmowę i obecność "tu i teraz'.

Wzorce męskości. Męska wrażliwość.

Męski wzorzec to często zabieganie o reputację, sukces, osiągnięcia, majątek, karierę. Mężczyźni przyjmują, że to właściwy scenariusz, jedyny jakim powinni podążać. Inne są mniej znane, w pewnym sensie bardziej ryzykowne. Jeśli to się nie udaje albo są trudności to pojawia się rozgoryczenie, myślenie o sobie coraz gorzej, obniżone poczucie własnej wartości.

 

Z drugiej strony wielu mężczyzn marzy o doświadczeniach i przeżyciach, które niestety nigdy nie ujrzą światła dziennego, nie zostaną wyrażone i spełnione, w obawie przed wstydem i wyrzuceniem poza krąg męskich i chłodnych twardzieli, mających na wszystko gotową odpowiedź i rozwiązanie.

ManKind to przestrzeń oparta na szczerości, gotowości do rozmowy, otwartości i relacjach. Znajdź w niej kontakt ze sobą, ze swoimi emocjami, lękami i innymi mężczyznami. To miejsce dla otwartych facetów, dla których spójność, sens i poczucie wspólnoty to ważne wartości.

Posłuchaj podcast ManKind - czyli porozmawiajmy o męskich emocjach dostępny na Spotify.

Czytaj na blogu Czy wrażliwość u facetów to słabość?

Cykl artykułów na blogu Facet na kozetce.

Miejsce spotkań:

"W Przestrzeni - Instytut Rozwoju"

Plac Solny 16, Wrocław

Wielkość grupy: do 10 osób.

Czas jednego spotkania:

3h w odstępach 2-3 tygodniowych

Prowadzący:

Witek Janowski, Marcin Nowacki

Image by Matheus Ferrero
6S1A0526A.jpg

Dowiedz się jak dołączyć do ManKind

bottom of page