top of page

ManKind

Przestrzeń dla męskich emocji

ManKind męskie kręgi, przestrzeń oparta na szczerości, Wrocław, coaching, Witek Janowski

Jeżeli zastanawiasz się co to są męskie kręgi to odpowiedź jest bardzo prosta. To spotkania mężczyzn, którzy chcą szczerze rozmawiać o życiu. Potrzebują odczuwać, doświadczać, chcą swobodnie wyrazić się i dzielić swoimi emocjami, przyjmować i dawać wsparcie. Męskie kręgi mają wspierać wiarę w siebie, siłę, chęć do działania, satysfakcję i radość z życia, ułatwić poznanie siebie, poprzez kontakt z innymi, szczerą rozmowę i obecność "tu i teraz'.

Męskie kręgi. Męskie rozmowy. Męskie relacje.

ManKind to przestrzeń oparta na szczerości, gotowości do rozmowy, otwartości i relacjach. Znajdź w niej kontakt ze sobą, ze swoimi emocjami, lękami i innymi mężczyznami. To miejsce dla otwartych facetów, dla których spójność, sens i poczucie wspólnoty to ważne wartości.

Przeczytaj też mój artykuł na blogu "Jak żyć w zgodzie z własnymi wartościami"

Dla kogo męskie kręgi?
Jak dołączyć do ManKind?

Miejsce spotkań: "W Przestrzeni - Instytut Rozwoju", Plac Solny 16, Wrocław

Wielkość grupy: do 10 osób.

Czas jednego spotkania: 3h w odstępach 2-3 tygodniowych

Prowadzący: Witek Janowski, Marcin Nowacki

Jak czują mężczyźni?
Jakim facetem być?

Męski wzorzec to często zabieganie o reputację, sukces, osiągnięcia, majątek, karierę. Mężczyźni przyjmują, że to właściwy scenariusz, jedyny jakim powinni podążać. Inne są mniej znane, w pewnym sensie bardziej ryzykowne. Jeśli to się nie udaje albo są trudności to pojawia się rozgoryczenie, myślenie o sobie coraz gorzej, obniżone poczucie własnej wartości.

 

Z drugiej strony wielu mężczyzn marzy o doświadczeniach i przeżyciach, które niestety nigdy nie ujrzą światła dziennego, nie zostaną wyrażone i spełnione, w obawie przed wstydem i wyrzuceniem poza krąg męskich i chłodnych twardzieli, mających na wszystko gotową odpowiedź i rozwiązanie.

Posłuchaj podcast ManKind - czyli porozmawiajmy o męskich emocjach dostępny na Spotify

Czytaj na blogu Czy wrażliwość u facetów to słabość?

bottom of page