top of page
6S1A0674A.jpg

Coaching Menedżerski

Moje doświadczenie biznesowe w rolach menedżerskich pozwala mi doskonale rozumieć potrzeby oraz wyzwania liderów, biznesu i całej organizacji. W pracy rozwojowej z menedżerami łączę elementy coachingu, mentoringu i treningu po to, żebyś mógł skorzystać na naszych spotkaniach, zdobywając konkretne umiejętności i doprowadzać do realnych zmian.

Pierwsze spotkanie ma charakter konsultacji. Sprawdzasz czy chcesz ze mną pracować, a ja zyskuję przekonanie, że mogę pomóc. Współpraca oparta jest na przejrzystej strukturze.

Stres i napięcie, ciągłe funkcjonowanie pod presją czasu, natłok zadań, wspieranie swojego zespołu, oczekiwania przełożonych, konflikty w zespole lub wewnątrz Twojej firmy, problemy komunikacyjne i permanentny brak czasu to ważne tematy, w których możesz coś poprawić.

„Coaching menedżerski może mieć wiele zastosowań. Umiejętne rozwiązywanie konfliktów, budowanie zespołów i relacji w organizacji, skuteczne motywowanie, empatia czy zachowanie równowagi energetycznej, przy tej samej lub lepszej efektywności pracy. Rola menedżera jest źródłem dużego stresu, który często przenosi się na życie prywatne, zaburza sen i wpływa na kondycję psychofizyczną."

6S1A0526A.jpg

Umów się na konsultację

bottom of page