top of page
6S1A0547A.jpg

Life Coaching

Kompleksowo pomagam przepracowanym mężczyznom, lepiej zarządzać własną energią i emocjami, budować zdrowsze relacje, oparte na partnerstwie i empatii, radzić sobie w wyzwaniach pochodzących z różnych obszarów życia, zrozumieć i nazwać potrzeby, komunikować je otoczeniu i osiągać dla siebie życiową satysfakcję.

 

Korzystam z wykształcenia psychoterapeuty przy wyborze najkorzystniejszej formy współpracy, coachingu lub psychoterapii.

Z moich doświadczeń najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest praca w coachingu z wykorzystaniem niektórych narzędzi terapeutycznych, a dla tych którzy chcą poznać siebie na głębszych poziomach proponuję proces terapeutyczny.

Dowiedz się więcej o moich metodach pracy w coachingu.

Coaching Online i Stacjonarnie

Męska Wrażliwość

Temat męskości jest dla mnie niezwykle ważny, szczególnie w kontekście tych cech, które przez wiele lat przypisywane były głównie kobietom, czyli wrażliwości i emocji.

 

W coachingu pomagam mężczyznom odnaleźć się w świecie własnej wrażliwości, który nie zawsze jest im znany. Zachęcam do akceptowania i odkrywania tego, co dotychczas szczelnie zamknięte przez światem zewnętrznym. Wspieram w definiowaniu i komunikowaniu potrzeb, stawianiu granic oraz budowaniu siebie na nowo po wymagających życiowych doświadczeniach.

Więcej o męskiej wrażliwości i męskich emocjach przeczytasz na blogu, w artykułach z cyklu "Facet na kozetce", regularnie ukazujących się magazynie Głos Mordoru.

6S1A0526A.jpg

Umów się na konsultację

bottom of page