top of page
005.jpg

Coaching Biznesowy

W coachingu biznesowym wspieram pracowników na każdym szczeblu organizacyjnym, w rozwoju kompetencji miękkich, osiąganiu celów biznesowych, przygotowaniu do nowych ról i wyzwań oraz w motywowaniu i wykorzystywaniu ich potencjału. 

Coaching biznesowy to najczęściej stosowana metoda wsparcia pracowników w biznesie, znajduje zastosowanie tam gdzie liczy się praca człowieka i jej efekty.

Business Coaching - korzyści

Coaching dla biznesu to wzrost zaangażowania pracowników, skuteczności w osiąganiu zamierzonych celów, uwolnienie ich potencjału poprzez przełamanie ograniczeń i wzmocnienie zachowań zespołowych. Coaching biznesowy wpływa na polepszenie efektywności pracy oraz poprawę relacji w zespole i firmie.

 

Badania przeprowadzone przez Association for Talent Development (2014) wykazały, że coaching poprawia komunikację (69%), zwiększa zaangażowanie (65%), zwiększa transfer umiejętności do wyników (63%) i stymuluje produktywność (61%). Wyniki badań zostały potwierdzone w kolejnych latach m.in. przez londyński Chartered Institute of Personnel and Development.

Business coaching - rozwój umiejętności

Coaching biznesowy online, stacjonarnie oraz w siedzibie klienta.

Pobierz przykładowy schemat coachingu biznesowego.

bottom of page